Kreatywny
pomysł na wesele?

Niezastąpione i stylowe wydruki z fotobudki
to idealny dodatek do zaproszeń ślubnych, 
Save the Date, czy prezentu
dla gości weselnych… 

do zaproszenia

Zdjęcie to idealny prezent dla gości, który możecie dołączyć do zaproszenia. Z takim dodatkiem wasze zaproszenie wyróżni się na tle innych.

Save the date

Coraz częściej przed oficjalnym zaproszeniem Pary wysyłają pocztą informację z prośbą o zarezerwowanie terminu. Jest to niezwykle przydatna sprawa kiedy planujecie wesele w tygodniu. Pozwoli to gościom odpowiednio wcześniej zaplanować urlop.

Podziękowanie dla gości

Oryginalny pomysł na podziękowanie dla gości? Może zdjęcia w fotobudkowej formie idealne do przywieszenia na lodówce czy tablicy. Będą przypominać gościom o waszym pięknym weselu.

Wynajem fotobudki

Zapewniamy świetną zabawę, dużo emocji, szeroki wybór gadżetów w stylowych walizkach, a także miłą i sympatyczną obsługę. Projekt szablonu - GRATIS.

cennik

ofert

5,50 zł / sztukę

od 10 do 20 sztuk 

Wybór jednego szablonu

Wydruk w formacie  5×15 cm

Wysyłka paczkomatem: 10 zł
Wysyłka kurierem: 18 zł
Za pobraniem dodatkowo + 6 zł 

Darmowy odbiór w Opolu

5 zł / sztukę

do 60 sztuk

Obróbka przesłanych zdjęć

Wybór jednego szablonu

Wydruk w formacie  5×15 cm

Wysyłka paczkomatem -10 zł
Wysyłka kurierem -18 zł
Za pobraniem dodatkowo + 6 zł 

Darmowy odbiór w Opolu

4,50 zł / sztukę

więcej niż 60 sztuk

Obróbka przesłanych zdjęć

Wybór dwóch szablonów

Wydruk w formacie  5×15 cm

Wysyłka paczkomatem -10 zł
Wysyłka kurierem -18 zł
Za pobraniem dodatkowo + 6 zł 

Darmowy odbiór w Opolu

aaanastrone2

Zdjęcia z wakacji

Znajdźcie wspólne pamiątkowe zdjęcia z  wakacji, urodzin, wyjazdów, koncertów czy randek. Wybierzcie 3 poziome fotografie. W każdym pakiecie zdjęcia zostaną poddane korekcji w programie i wstawione do szablonu wydruku. Dzięki temu bez wychodzenia z domu stworzycie kreatywny prezent dla Waszych gości weselnych. 

Czas na selfie!

Należycie do tych par, które nie mają zbyt dużo wspólnych zdjęć do wyboru? Idealnym rozwiązaniem będzie zrobienie wspólnych selfie telefonem lub aparatem. Możecie wykazać się kreatywnością używając kartek na których coś napiszecie, śmiesznych przebrań czy po prostu zrobicie trzy piękne wspólne zdjęcia. Takie zdjęcia także zostaną poddane korekcji w programie i wstawione do szablonu wydruku. Ta opcja też nie wymaga od Was wychodzenia z domu. 

aaaaIMG_5581
#-malenastrone

Sesja w fotobudce

Zapraszamy na sesję w fotobudce 3.2.1 Photo w Opolu. Ta opcja wymaga znalezienia czasu na przyjazd i zrobienie zdjęć w miejscu postoju naszej fotobudki. Jeśli jednak jesteście z okolic Opola i dojazd nie jest dla Was problemem serdecznie zapraszamy. 

Uwaga! Aktualnie opcja jest wstrzymana z powodu sytuacji związanej z koronawirusem.

dodatkowo

Przy zamówieniu zdjęć, macie możliwość skorzystania z dodatkowych opcji. 

Sesja w fotobudce

Sesja w fotobudce w Opolu płatna 50 zł. W pakiecie macie możliwość zrobienia do 6 sesji z gadżetami, w każdej po 3 ujęcia. Spośród wszystkich 18 zdjęć wybieracie 3, które umieszczę w szablonie. Dodatkowo wszystkie zrobione zdjęcia dostajecie w wersji elektronicznej na pamiątkę. 

Projekt szablonu

Lubicie idealnie dopracowane i spójne wesele? Macie motyw, z zaproszeń i winietek i chcielibyście umieścić go także na wydruku ? Koszt takiego projektu to 60 zł

Promocja

Przy zakupie wydruków z fotobudki, dajemy Wam -50 zł na wynajem naszej fotobudki 3.2.1 Photo na Wasze wesele. Jest to świetna atrakcja dla gości. 

Wynajem Instax

Nie jesteście przekonani do fotobudki? Może wolicie zgrabniejsze rozwiązania? Oferujemy wynajem jednego Instaxa na całe wesele za 150 zł. (Wkłady we własnym zakresie) 

wywołane zdjęcia

to piękna pamiątka

Szablony

Do wyboru jeden z poniższych szablonów
Zamówienia / zapytania

Zofia Gnat 3.2.1 Photo

e-mail: 321photo.kontakt@gmail.com
Tel. 794-414-949